vanessa sutaz 2015 mUž tradične každý december na Mikuláša si v Pizzerii Vanessa v Supermarkete Tempo v Čadci pripomínajú výročie od začiatku prevádzky. Aj tento rok pri príležitosti 14. narodenín Pizzerie Vanessa vyhodnotili výsledky narodeninovej hry – spotrebiteľskej súťaže pre zákazníkov o fantastické výhry.


Ako povedal pri vyhodnotení súťaže majiteľ Pizzerie Vanessa Zdenko Šutý, ani počas tohto roka neklesol záujem zákazníkov. Do záverečného žrebovania sa dostalo takmer 1 500 hlasovacích lístkov od spokojných zákazníkov. Z nich boli vyžrebovaní piati, ktorí si odniesli hodnotné vecné ceny.


  • Prvú cenu – LCD televízor v hodnote 500 EUR od firmy Age-Tech – vyhral Ľubomír Galamboš z Čadce.
  • Druhú cenu – horský bicykel v hodnote 250 EUR z predajne Šport v Supermarkete Tempo – vyhrala Júlia Paluchová z Čadce.
  • Tretiu cenu - mobilný telefón Samsung v hodnote 200 EUR od firmy Matrix z Čadce – vyhrala Anna Krellová z Čadce.
  • Štvrtú cenu – domáce kino Samsung v hodnote 150 EUR od firmy EuroNáradie z Čadce – vyhrala Jarmila Paštrnáková z Rakovej.
  • Piatu cenu – kozmetické ošetrenie v hodnote 100 EUR od Kozmetického štúdia Noblesse – vyhrala Marianna Fusková z Čadce.


K výhram im zablahoželal a ceny odovzdal majiteľ Pizzerie Vanessa Zdenko Šutý. Vyjadril spokojnosť s účasťou a záujmom zákazníkov. Podľa pravidiel súťaže si za desať kupónov môžu vybrať jedlo podľa vlastného výberu v hodnote 5 EUR a zároveň sa dostávajú do zlosovania o vecné ceny. Počas tohto roka v auguste pre zvýšenie záujmu a k spokojnosti zákazníkov vynovili interiér pizzerie a rozšírili ponuku o nové druhy jedál. Pre fajnšmekrov takisto pribudla v ponuke nová značka kávy. Sútaž o vecné ceny bude pokračovať aj na budúci rok pri 15. výročí Pizzerie Vanessa.