vyhercoviaU nás sa jesť oplatí

Vyššie uvedený slogan: U nás sa jesť oplatí si na vlastnej koži v stredu – 10. decembra 2014 vyskúšali ďalší piati zákazníci Pizzerie Vanessa v Supermarkete Tempo v Čadci. Majiteľ pizzerie Zdenko Šutý im práve v predvianočnom čase odovzdal zaujímavé vecné ceny, o ktoré súťažili počas roka 2014.


Podstata pravidiel spotrebiteľskej súťaže spočívala v tom, že za každé jedlo v hodnote nad 7 EUR dostal zákazník kupón. Za desať kupónov si môže v pizzeriii vybrať jedlo podľa vlastného výberu v hodnote 5 eur a zároveň sa dostáva do zlosovania o vecné ceny.

V uplynulom roku 2014 opäť stúpol oproti minulému obdobie počet súťažných kupónov a prekonal magickú hranicu 2000 kupónov. Z nich bolo vyžrebovaných päť výhercov, ktorí si pod stromček odniesli nasledujúce ceny:

  • Prvú cenu, ktorou bol LCD televízor v hodnote 500 EUR od fi rmy Age- tech,vyhrala Anna Kullová zo Svrčinovca.
  • Druhú cenu, horský bicykel v hodnote 250 EUR od firmy ŠPORTv Supermarkete Tempo, si odniesla Mgr. Júlia Cabuková z Makova.
  • Tretiu cenu, mobilný telefón Sony Xperia v hodnote 240 EUR od spoločnosti Matrix, si odniesol Pavol Greguš zo Skalitého.
  • Štvrtú cenu, set multifunkčného náradia v hodnote 150 EUR od firmy EuroNáradie, si odniesol Peter Koza z Oščadnice.
  • Z piatej ceny, kozmetického ošetrenia v cene 100 EUR od fi rmy Noblesse, sa potešila Katarína Hajduková z Rakovej.


Ako sa vyjadril pri vyhodnotení súťaže a zároveň odovzdávaní cien výhercom majiteľ Pizzerie Vanessa Zdenko Šutý, príjemne ho prekvapil počet súťažiacich, keď žrebovali z vyše 2000 kupónov. Pizzeria Vanessa oslavovala začiatkom decembra 2014 už svoje 13. narodeniny. Pekným darčekom k nim bol rekordný počet súťažiacich